logo
Zarz膮d Powiatu » Sk艂ad osobowy
Kadencja 2010 - 2014






Sk艂ad Zarz膮du:

- Przewodnicz膮cy Zarz膮du - Tadeusz Majewski
- Zast臋pca przewodnicz膮cego - W艂odzimierz Figas
- Cz艂onkowie - Miros艂awa Kucol, Marek Szubarga, Franciszek 呕ak





Autor : 
Zredagowa艂(a) : Marta Pietrzak
Data wprowadzenia : 2006-12-28 15:02:54
Data ostatniej modyfikacji : 2012-05-30 08:02:06
Liczba wy艣wietle艅 : 2237

Redaktor  Data modyfikacji 
Marta Pietrzak  14.03.2012 12:38poka偶 t膮 wersj臋
艁ukasz Smole艅  14.03.2012 12:37poka偶 t膮 wersj臋
艁ukasz Smole艅  14.03.2012 12:36poka偶 t膮 wersj臋
艁ukasz Smole艅  30.11.2010 09:42poka偶 t膮 wersj臋
Marta Pietrzak  29.06.2007 10:09poka偶 t膮 wersj臋
Marta Pietrzak  15.03.2007 11:34poka偶 t膮 wersj臋
Marta Pietrzak  28.12.2006 14:02poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 12377491