logo
Rada Powiatu » Sk艂ad osobowy Rady » Kadencja 2010-2014




Przewodnicz膮cy Rady Powiatu - Ryszard Jagodzi艅ski
Wiceprzewodnicz膮cy Rady - Feliks Kryszak
Wiceprzewodnicz膮cy Rady - Jan Biernacki

Lista radnych:

Polskie Stronnictwo Ludowe
- Ireneusz Marek Be艣ka
- Andrzej Miko艂aj Sieradzki
- Ryszard Jagodzi艅ski
- Miros艂awa Kazimiera Kucol
- Longin W艂odzimierz Marciniak
- Franciszek 呕ak
- Edyta Gadacz - obj臋cie mandatu 29 wrze艣nia 2011 r.
- Feliks Tadeusz Kryszak

- Ryszard Stanis艂aw Dernoga

- Eligiusz Patalas - wyga艣ni臋cie mandatu 16 grudnia 2010 r.
- Zenon Stanis艂aw B膮kowski - wyga艣ni臋cie mandatu 1 wrze艣nia 2011 r.

Sojusz Lewicy Demokratycznej
- Leopold Edmund Tadeja
- Henryk Marian Ligocki
- W艂odzimierz Micha艂 Figas
- Stefan Janeczek
- Marek Waldemar Szubarga
- Andrzej Olek Brylew
- Jan Kazimierz Biernacki

- Iwona Stanek - obj臋cie mandatu 30 grudnia 2010 r.

Platforma Obywatelska
- Wies艂awa Maria Paw艂owska
- Jolanta Jadwiga Mr贸wczy艅ska
- S艂awomir Kazimierz Szeliga
- Marek Mieszko Gerus
- Maria 艁ucja 呕ukowska
- Bogumi艂a Teresa P臋czkowska


Prawo i Sprawiedliwo艣膰
- Jerzy Marek Gaw臋da
- Mieczys艂aw Piotr Szczygie艂

Porozumienie Samorz膮dowe
- Zyta Danuta Szumla艅ska
- Piotr Stanis艂aw Strachanowski
- Jacek Nijak - obj臋cie mandatu 17 lutego 2011 r.

- Edward Kurkowiak
- Wojciech Piniewski- wyga艣ni臋cie mandatu 17 lutego 2011 r.








Autor : Anna Tyburek
Zredagowa艂(a) : 艁ukasz Smole艅
Data wprowadzenia : 2010-11-30 10:26:15
Data ostatniej modyfikacji : 2014-02-25 09:51:32
Liczba wy艣wietle艅 : 2012

Redaktor  Data modyfikacji 
艁ukasz Smole艅  08.11.2012 13:56poka偶 t膮 wersj臋
艁ukasz Smole艅  30.10.2012 10:42poka偶 t膮 wersj臋
艁ukasz Smole艅  30.10.2012 10:41poka偶 t膮 wersj臋
艁ukasz Smole艅  30.10.2012 10:39poka偶 t膮 wersj臋
艁ukasz Smole艅  06.07.2012 12:37poka偶 t膮 wersj臋
Marta Pietrzak  02.04.2012 07:35poka偶 t膮 wersj臋
Marta Pietrzak  08.12.2011 08:13poka偶 t膮 wersj臋
Marta Pietrzak  08.12.2011 08:01poka偶 t膮 wersj臋
Marta Pietrzak  08.12.2011 07:53poka偶 t膮 wersj臋
Marta Pietrzak  08.09.2011 07:18poka偶 t膮 wersj臋
Marta Pietrzak  28.06.2011 08:07poka偶 t膮 wersj臋
Marta Pietrzak  13.01.2011 10:13poka偶 t膮 wersj臋
Marta Pietrzak  30.11.2010 09:26poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 12377873