logo
Rada Powiatu » Sk艂ad osobowy Rady
Kadencja 2002-2006

Przewodnicz膮ca Urszula Iwicka
Wiceprzewodnicz膮cy Jan Biernacki
Wiceprzewodnicz膮cy Franciszek 呕ak
Radny Andrzej Grzegorz Antoniewicz
Radna Wanda Ba艅kowska - obsadzenie mandatu 18.12.2002
Radny Zenon B膮kowski
Radna Regina Czerwi艅ska - obsadzenie mandatu 29.11.2002
Radna Barbara Eska
Radny Jerzy Marek Gaw臋da
Radna Joanna Harenda
Radny Stefan Janeczek
Radna Barbara Mieczys艂awa Koz艂owska
Radny Andrzej Zdzis艂aw Koz艂owski
Radny Lucjan Kwiatkowski - wyga艣ni臋cie mandatu 21.11.2005 r.
Radny Piotr Jan Luber
Radna Franciszka 艁opaty艅ska
Radny Leonard Maciejewski
Radny Jerzy Naumann - obsadzenie mandatu 18.12.2002
Radny Andrzej Nowakowski
Radny Andrzej Marian Orczykowski
Radny Stanis艂aw Kazimierz Owedyk
Radny Bogdan Parada
Radny Marek Witold Rosa
Radny Andrzej Miko艂aj Sieradzki
Radny Lech Piotr Skarbi艅ski
Radny Marek Waldemar Szubarga
Radna Zyta Danuta Szumla艅ska
Radny Piotr Szwagrzyk
Radny Zdzis艂aw Tyburek
Radny Marian 艢wi膮tkowski - wyga艣ni臋cie mandatu 29.11.2002
Radny Wies艂aw Stanis艂aw Ko艅czal - wyga艣ni臋cie mandatu 29.11.2002
Radny Ryszard Franciszek Brejza - wyga艣ni臋cie mandatu 19.11.2002
Radny Stanis艂aw Krajnik - obsadzenie mandatu 22 lutego 2006 r.
Wi臋cej »



licznik odwiedzin: 6916970